
570 ₴
Дім підійде і для дорослих тварин невеликого розміру — котів і собак, і для малюків. Модель забезпечує достатній простір, м'які бортики дають змогу набути зручного положення, а цуценятам і кошенятам — не травмуватися під час ігор.
Переваги:
Універсальний дизайн дає змогу поставити будиночок у будь-якому приміщенні. Потіште чотириногого друга прекрасним подарунком!
Матеріал: бязь, поролон
Рекомендації: прати виріб руками. Не рекомендується прати лежак і подушку в пральній машині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Колір | Сірий |
| Форма | Овальна |
| Стан | Новий |
| Розмір | S |
| Розміри | |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Висота | 28 мм |
| Основні | |
| матеріал | бязь |